ACADEMIE TIEN

tl, havo, vwo

Academie-tien.nl

(MAVO TIEN maakt onderdeel uit van ACADEMIE TIEN)

POVO contactpersoon
Nadia Daoudi
ndaoudi@nuovo.eu
030 – 7820999

Bestuur:
NUOVO
nuovo.eu

Amadeus Lyceum

tl, havo, vwo

amadeuslyceum.nl/

Cultuurprofielschool

POVO contactpersoon:
Eveline van den Berg
Lisa de Winter
plaatsingscommissie@
amadeuslyceum.nl
030-677 43 38

Bestuur:
Willibrord Stichting Utrecht
willibrord-stichting.nl

Broklede

havo, vwo

broklede.nl

Stichtse Vecht

POVO contactpersoon:
Dick van Steenis
d.van.steenis@broklede.nl
0346 – 25 80 60

Bestuur:
Stichting Voortgezet Onderwijs de Vechtstreek
vodevechtstreek.nl

De Passie

tl, havo, vwo

depassiescholen.nl/utrecht

Evangelisch onderwijs

POVO contactpersoon:
Peter de Haan
pdehaan@passie.net
088 – 337 28 00

Bestuur:
De Passie, stichting voor EBO
depassiescholen.nl

Voor deze school gelden extra criteria, raadpleeg voor meer informatie de website.

Gerrit Rietveld College

tl, havo, vwo

gerritrietveldcollege.nl

POVO contactpersoon:
Marguerite Weller
m.weller@
gerritrietveldcollege.nl
030 – 271 22 14

Bestuur:
Willibrord Stichting Utrecht
willibrord-stichting.nl

Leidsche Rijn College

havo, vwo

POVO contactpersoon:
Jeannette van der Craats
jcraats@lrc.nl
030 – 670 26 60
Bestuur:
NUOVO

Niftarlake College

tl, havo, vwo

 Stichtse Vecht
POVO contactpersoon
Irene Engelman
emn@niftarlake.nl
085 – 760 83 00
Bestuur:
Willibrord Stichting

St. Bonifatius College

havo, vwo

boni.nl

POVO contactpersoon:
Holger Baur
h.baur@sbcu.nl
030 – 251 23 15
Laurens Koppers
l.koppers@boni.nl
Bestuur:
Willibrord Stichting

St-Gregorius College

tl, havo, vwo

gregorius.nl

Opleiding tot Cambridge Advanced English

POVO contactpersoon:
Jolanda Donker
j-donker@gregorius.nl
030 – 232 67 95

Bestuur:
Willibrord Stichting Utrecht
willibrord-stichting.nl

SVPO

tl, havo, vwo

svpo.nl

POVO contactpersoon:
utrecht@svpo.nl
030 – 307 43 24

Bestuur:
Stichting voor Persoonlijk Onderwijs
svpo.nl

UniC

havo, vwo

POVO contactpersoon:
Petra Keller
pkeller@unic-utrecht.nl
030 – 284 31 00
Bestuur:
NUOVO

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten