Menu Sluiten

ACADEMIE TIEN

tl, havo, vwo
Academietien.nl

POVO contactpersoon
Rolf de Jong
rjong@academie-tien.nl
030 – 7820999

Bestuur:
NUOVO
nuovo.eu

Amadeus Lyceum

tl, havo, vwo
amadeuslyceum.nl

Cultuurprofielschool

POVO contactpersoon:
Dennis Smeding
plaatsingscommissie@ amadeuslyceum.nl
030-677 43 38

Bestuur:
PCOU Willibrord
pcouwillibrord.nl

Al Amana Scholen

mavo, havo, vwo
alamanacollege.nl

POVO contactpersoon:
Majid El Khayami
m.khayami@alamana.nl
085-822 7256

Bestuur:
Stichting Al Amana Scholen
www.alamana.nl

Broklede

havo, vwo
broklede.nl

Stichtse Vecht

POVO contactpersoon:
Stephanie Mugie
s.mugie@broklede.nl
0346 – 25 80 60

Bestuur:
Stichting Voortgezet Onderwijs de Vechtstreek
vodevechtstreek.nl

De Passie

tl, havo, vwo
depassiescholen.nl/utrecht

Evangelisch onderwijs

POVO contactpersoon:
Carmela Visser-Tumminaro
cvisser@passie.net
088 – 337 28 00

Bestuur:
De Passie, stichting voor EBO
depassiescholen.nl

Voor deze school gelden extra criteria, raadpleeg voor meer informatie de website.

Gerrit Rietveld College

tl, havo, vwo
gerritrietveldcollege.nl

POVO contactpersoon:
Gerben Kreeft
g.kreeft@grcu.nl
030 – 271 22 14

Bestuur:
PCOU Willibrord
pcouwillibrord.nl

Leidsche Rijn College

havo, vwo
lrc.nl

POVO contactpersoon:
Jeannette van der Craats
jcraats@lrc.nl
030 – 670 26 60

Bestuur:
NUOVO
nuovo.eu

Limus College

tl, havo, vwo
limus.nl

POVO contactpersoon
Jennifer Schipper
j.schipper-delaet@pcouwillibrord.nl
030 - 272 3123

Bestuur:
PCOU Willibrord
pcouwillibrord.nl

Niftarlake College

tl, havo, vwo
niftarlake.nl

Stichtse Vecht

POVO contactpersoon
Marijke Könst
kos@niftarlake.nl
085 – 760 83 00

Bestuur:
PCOU Willibrord
pcouwillibrord.nl

UniC

havo, vwo
unic-utrecht.nl

POVO contactpersoon:
Nick Vellinga
nvellinga@unic-utrecht.nl
030 – 284 31 00

Bestuur:
NUOVO
nuovo.eu

Pvo

havo, vwo
persoonlijkvo.online

POVO contactpersoon:
Mathilde Blom-Brugman
m.brugman@persoonlijkvo.nl
Kim Couwenberg
k.couwenberg@persoonlijkvo.nl
030 – 307 43 24

Bestuur:
Scholen voor Persoonlijk VO (Pvo)
persoonlijkvo.online

St. Bonifatius College

havo, vwo
boni.nl

POVO contactpersoon:
Sander Schouwerwou
s.schouwerwou@boni.nl
030 – 251 23 15

Bestuur:
PCOU Willibrord
pcouwillibrord.nl

St-Gregorius College

tl, havo, vwo
gregorius.nl

Descart en Waldorf Utrecht

POVO contactpersoon:
Hedda Magnus
h.magnus@gregorius.nl
030 – 232 67 95

Bestuur:
PCOU Willibrord
pcouwillibrord.nl